• پروژه ستین
 • پروژه ستین
 • پروژه ستین
 • پروژه ستین

پروژه مسکونی و مجلل ستین


با توجه به شروع مراحل گود برداری به اطلاع مراجعه کنندگان پروژه ستین میرسانیم جهت هر گونه خرید مستقیم از دفتر فروش مرکزی و یا بازدید با شماره 09128900782 آقای ابراهیمی تماس حاصل نمایید


پروژه

درباره پروژه ستین

پروژه مسکونی و مجلل
پروژه

موقعیت مکانی

موقعیت مکانی پروژه ستین
پروژه

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی پروژه ستین
ستین،خرید،بازدید،پروژه،پروژه

محل مراجعه جهت خرید

محل مراجعه جهت خرید پروژه ستین

سوالات متداول

 • اهداف تاسیس پروژه ستین

  پروژه لوکس و مجلل ستین یکی از مجموعه های برتر در زمینه شهرک سازی و یکی از پروژه های عظیم منطقه22 می باشد از اهداف تاسیس این مجموعه میتوان به عرضه مسکن به تمامی مردم با پایین ترین قیمت منطقه و سکونتی متفاوت در منطقه 22 اشاره کرد که میتواند خاطرات خوشی برای شما و خانواده تان رقم بزند.

 • مراحل اجرایی پروژه ستین چگونه است ؟

  بی شک پروژه لوکس و مجلل ستین جزو شاهکارهای معماری منطقه 22 میباشد که در نیمه اول سال 1401 شروع خواهد شد و در بازده زمانی 4 ساله اتمام و تحویل خریدار خواهد شد از نکات قابل توجه این پروژه عظیم میتوان به موقعیت مکانی فوق العاده اشاره کرد

 • ارتباط با شما چگونه است؟

  شما میتوانید با استفاده از چت رایگان از طریق واتساپ ، یا ارسال پیام از طریق وب سایت ، و یا ارتباط تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پروژه لوکس آرین سازه واقع در منطقه ۲۲ می باشد که بصورت 12 بلوک در حال احداث است. این پروژه با بهترین موقعیت مکانی قرار گرفته که توسط جذابیت اصلی کلان شهر تهران احاطه شده است در شمال کوه های زیبای تهران و پارک هزار و یک شهر در شرق پروژه پارک بزرگ چیتگر و باغ گیاهشناسی و مجموعه بام لند و دریاچه چیتگر و همچنین با فاصله زمانی کوتاه با بازار بزرگ ایران مال و از دیگر جذابیت های این پروژه میتوان به دسترسی آسان به بزرگراه تهران – کرج و اتوبان های همت و حکیم اشاره کرد.

اطلاعات تماس

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید از طریق اطلاعات تماس زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید،ما همواره پشتیبان شما و همراهتان هستیم.

تلفن: (+98) 09128900782

ایمیل: info@cetinproject.ir

ساعات کاری: 8 صبح - 6 عصر

ثبت نام کنید

هم اکنون میتوانید در سایت ما ثبت نام کنید و کارشناسان ما پس از بررسی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.